Unikátny vzhľad dverí Porta LINE je podčiarknutý vsadením hliníkových líšt do povrchu dverí. Modely z tejto kolekcie sú dostupné v širokom spektre farieb vrátane odolných povrchov HQ CPL (High Quality Continuous Pressure Laminate)a Portadur fólií, čo dáva možnosť uplatnenia nielen v bytových interiéroch, ale tiež v kanceláriách a hoteloch.

Konštrukcia krídla
Rám krídla je zhotovený z borovicových profilov, výplň krídla je tvorená voštinou alebo dutinkovou drevotrieskou spevnenou vnútornou výstužou z preglejky. Rám s výplňou je obojstranne opláštený HDF doskou. Krídla sú doplnené hliníkovými lištami o šírke 6 mm.

Profil hrany
Unikátny vzhľad dverí Porta LINE je podčiarknutý vsadením hliníkových líšt do povrchu dverí.

Povrchová úprava
Povrchovú úpravu dverí tvorí HQ CPL o šírke 0,2 mm s vertikálnou štruktúrou uloženia alebo fólie Portadur s vertikálnym, popr. vertikálno-horizontálnym uložením (vzor A3).

Model
Jednokrídlové a dvojkrídlové vo všetkých vzoroch. Krídla je možné vyhotoviť vo variante pre posuvné dvere – bez závesov a polodrážky, v spodnej časti je vyfrézovaný žliabok pre vodiaci element montovaný do podlahy (v príslušnom systéme).

Fólie Portadecor
bielaseda euroinvestbuk bavariaceresnaorech verona 2orech verona 3orech bielenywengeorech

Fólie Portasynchro 3D
agat medovyagat striebornydub sarlatovydub tmavy

CPL HQ
bielabuk portadub milano 1dub milano 2dub milano 4dub milano 5mahagonorechorech bielenyorech modena 1orech modena 2seda euroinvest

Fólie Portadur
orech 2orech 3orech 4orech 5orech 6

Fólie Portaperfect 3D
dub havanadub kaliforniadub malibu