Laminátové podlahy dodávajú interiéru originálny vzhľad a vďaka štruktúre a povrchu dokonale imitujú pravé drevo.

stavbyt laminatove podlahy kronoflooring

Laminátové podlahy Kronoflooring

Laminátové podlahy od nemeckého výrobcu Kronoflooring GmbH Nemecko, pod značkami Krono Original®, Eurohome a Readyfix. Laminátové podlahy rôznych farieb nápaditých motívov od klasiky až po vidiecky štýl.

stavbyt laminatove podlahy kronoflooring 003stavbyt laminatove podlahy kronoflooring 001

Tieto podlahy ponúkajú výnimočný dekor pre vašu podlahu, ktorý zapôsobí svojou inšpiratívnou farbou a jedinečným vzorom. S originálnym dizajnom podláh Krono Original® nájdete presne čo hľadáte.

Požiadavky na podklad:

rovinatosť, pevnosť, prípustná zbytková vlhkosť v CM - max. 3%, bez znečistenia, bez prasklín

Pokládka:

ako plávajúca podlaha, systém pero a drážka, t.j. lepený spoj alebo clic systém - rozoberateľný spoj Clic je podlahový systém s jednoduchou a rýchlou technikou pokládky, bez použitia lepidla. Lamely s dvojitým istiacim zámkom zaručujú kvalitnú pokládku s veľmi presným spojom, ktorý si zachováva pevnosť a možnosť demontáže a opakovanej pokládky.

Ošetrovanie:

bežné čistenie stačí prevádzať vysávačom alebo vlhkou handrou s použitím čistiaceho prostriedku bez obsahu čpavku.

 

Laminátové podlahy Egger

Výhodou laminátových podláh Egger je perfektný vzhľad prírodného dreva a príjemný pocit na dotyk. Podlahy s označením aqua+ sú vhodné aj do vlhkých miestnosti, ich kvalitné spracovanie a dlhá živostnosť je optimálna na použitie v kuchyni,vstupnej miestnosti ale aj kúpelne.

stavbyt laminatove podlahy egger 001stavbyt laminatove podlahy egger 002

Jednoduchá a rýchla pokládka systémom UNI fit. Laminátové podlahy Egger sa dajú položiť ako plávajúce alebo celoplošne lepené.