kusove a metrazove koberce uvod

Koberce

Kvalita koberca závisí predovšetkým od jeho konštrukcie a materiálov, z akých je vyrobený. Kvalitný koberec však nemusí byť len ten najdrahší. Cena závisí od výrobnej technológie a materiálu – najdrahšie sú, prirodzene, ručne spracované prírodné materiály, kvalitný však môže byť aj strojový koberec a umelé vlákna. Najdôležitejšie je správne zladiť spôsob používania a druh koberca.

interierove dvere uvod

Interiérové dvere

Ponúkame vám širokú škálu interiérových dverí od renomovaných výrobcov ako sú Porta doors, DRE, Invado, Verte a Erkado. Svojim štýlom, vypracovanými detailmi a vyhotovením sa radia medzi interiérové dvere najvyššej kvality. Ponúkame moderné ale i klasické dvere, ktoré držia krok s aktuálnymi trendmi. Dvere z našej ponuky vám umožnia vybrať si spomedzi mnohých možností ako si dotvoriť váš interiér.

laminatove pvc podlahy

Podlahy

V našom sortimente nájdete bohatú ponuku kvalitných laminátových, vinylových a PVC podláh od renomovaných európskych výrobcoch. Dodajte interiéru originálny vzhľad a vyberte si niektorú z ponúkaných podláh. Podlahy ponúkame v rôznych dekoroch a v jedinečných moderných i klasických vzoroch. Výnimočné vlastnosti ponúkaných podláh spĺňajú aj náročnejšie požiadavky zákazníkov.