Vinylové podlahové vďaka svojim výnimočným vlastnostiam spĺňajú najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Tento druh podláh je vhodný na použitie v domácnostiach, kanceláriách, reštauráciách aj v obchodných centrách. Zákazníkom ponúkajú bohatý výber dekorov s imitáciou dreva, kameňa ale aj dlažby. Okrem vytvorenia jedinečných interiérov sú tieto podlahy vysoko odolné voči opotrebeniu a vlhkosti. Taktiež sú vhodné na podlahové vykurovanie.

Vinylové podlahy FatraClick

vinylove podlahy fatraclick mVinylové podlahy FatraClick sú vyrábané v Českej republike, podľa prísnych európskych noriem a európskych hygienických predpisov. Tieto podlahy sú kvalitné a cenovo dostupné.

Patentovaný Click – systém zabezpečuje pevné spojenie jednotlivých lamiel. Zloženie lamely – vinylový povrch, HDF nosná vrstva odolná voči zvýšenej vlhkosti a korková vrstva zabezpečujú stálosť podlahy počas celej životnosti.

Vinylové podlahy Thermofix

vinylove podlahy thermofix mThermofix sú kvalitné heterogénne podlahy v lamelách hrúbky 2 a 2,5 mm s povrchovým dizajnom dreva alebo kameňa. Vinylové podlahy Thermofix sú vhodné aj na podlahové vykurovanie. Stálosť vinylových lamiel pri zmenách teploty zabezpečujú mriežky so sklených vlákien.

Thermofix je zložený z niekoľkých vrstiev s vloženým skleným rúnom. Nášľapná vrstva je chránená mechanickým dezénom a na povrchu je nanesená polyuretánová vrstva, ktorá uľahčuje údržbu a zvyšuje odolnosť.