bezpecnostne dvere vnutorne agat opal 001OPÁL – vnútorné vstupné dvere 2 bezpečnostné triedy

Vďaka konštrukcii s použitím vrstvy hliníkového plechu, získavame výnimočnou odolnosť dverí AGÁT, OPÁL pre použitie v špecifickom prostredí ktoré je charakterizované rozdielnosťou teplôt a vlhkosti. Dvere OPÁL disponujú bezpečnosťou triedou 2 podľa EN V a zvukovou izoláciou 32dB – ale iba pod podmienkou kompletizáciou krídla so špeciálnou oceľovou zárubňou Porta, prahom z nerezovej ocele a ďalej doplnky min. triedy 2 podľa EN V ako kľučka štítok a cylindrické vložky adekvátnej bezpečnostnej triedy 4 podľa EN V.

Konštrukcia krídla
Rám krídla je zhotovený z ihličnatých profilov. Výplň rámu je tvorená dutinkovou drevotrieskou. Krídlo je ďalej dodatočne spevnené vnútornou výstužou. Následne je krídlo obojstranne opláštené vrstvou hliníkového plechu s doskou na bázi dreva. Dostupné krídla sú doplnené hliníkovými intarsiami v striebornej farbe.

Profil hrany
Krídlo je vyhotovené v polodrážkovej verzii. Obe bočné a horná hrana sú oblepené okrajovou páskou vo farbe krídla. Pri prevedení v CPL HQ sú obe bočné hrany oblepené okrajovou páskou ABS (hrúbka 1 mm) vo farbe krídla.

Povrchová úprava
Povrchová úprava je tvorená laminátom CPL HQ s hrúbkou 0,2 mm alebo 0,7 mm, prírodnou dyhou (iba ploché prevedenie) alebo s povrchovou úpravou termofólie (ploché alebo frézované prevedenie). Kolekcia je tiež dostupná s dyhou satin – neopakovateľná krása dreva, získaná vďaka ručnému procesu patinovania (iba ploché prevedenie).

Model
Jednokrídlové ploché, frézované alebo s rámčekmi. Rámčeky je možné objednávať na jednu alebo obe strany.

bezpecnostne dvere vnutorne agat opal 002bezpecnostne dvere vnutorne agat opal 003bezpecnostne dvere vnutorne agat opal 004

Dostupné farby

CPL HQ
bielabuk_portadub_milano_1dub_milano_2dub_milano_4dub_milano_5mahagonorechorech_bielenyorech_modena_1orech_modena_2seda_euroinvest

Prírodná Dýha Standard
dub_1dub_2dub_3dub_4dub_5dub_6dub_biely_ral_9016limba_1limba_3limba_4limba_6sapelli_3sapelli_4sapelli_6

Prírodná Dýha Satin
moccanerotabacco

Prírodná Dýha Select
americky_orechceresnadubdub_bielenyhebanorech_classicorech_tmavypalisanderwenge

Termofólie PVC
dub_zlatynugatnugat_cherrynugat_classicorechtmavy_nugat