PVC podlahy sú obľúbené vďaka svojej odolnosti, variabilnosti a ľahkej údržbe za pomerne nízku cenu. V ponuke nájdete heterogénne a homogénne PVC podlahy.

Heterogénne PVC podlahy sa skladajú z viacerých vrstiev a odlišujú sa od seba zložením, celkovou hrúbkou a hrúbkou nášľapnej vrstvy. Hrúbka nášľapnej vrstvy určuje stupeň záťaže podlahovej krytiny. Tieto podlahy sú vhodné do domácností ale aj pre priemyselné objekty.

Homogénne PVC podlahy sú v celej svojej hrúbke rovnakého zloženia a prevedenia. Nášľapná vrstva je zhodná s hrúbkou podlahoviny. Vyrábajú sa v rôznych hrúbkach a rozmeroch. Tieto podlahy sú vhodné pre ťažšie namáhanie, ako sú školy, nemocnice, obchodné domy, výrobné haly a iné verejné priestory.

PVC krytiny FATRA

pvc podlahy fatraLino Fatra je kolekcia PVC podlahových krytín so širokou škálou vzorov v prevedení homogénnom a heterogénnom. Tieto podlahy sa vyznačujú atraktívnym vzhľadom a ľahkou údržbou.

Vytvárajú antialergické prostredie a sú vhodné aj na podlahové kúrenie. Certifikovaná kvalita a garancia až 10 rokov.

PVC krytiny Tarkett

pvc podlahy tarkett

Spoločnosť Tarkett pôsobí na medzinárodnej úrovni a je celosvetovým lídrom v podlahovom priemysle. Ponúka široké portfólio PVC výrobkov, laminátu, dreva a príslušenstva.

PVC podlahy Tarkett ponúkajú funkčný, zmyslový a ekologický prínos pri každom projekte, bez ohľadu na to, či ide o verejné, komerčné, obytné alebo športové zariadenie, novú stavbu alebo renováciu.