Sklo to tvorí prvok zvýrazňujúce novodobé tvary, vďaka ktorým sa dokonale komponujú v novodobom bývaní a zvýrazňujú jeho otvorený charakter. Presklené modely sú smerované pre klientov, ktoré chcú odlíšiť svoj domov atraktívnym a novodobým štýlom.

Konštrukcia krídla
Výplň dverí tvorí voština. Za príplatok je taktiež dostupná dutinková drevotrieska, vsadená do lepeného ihličnatého dreva spevnená vnútornou výstužou preglejky. Rám dverí s výplňou je obojstranne opláštený HDF doskou. Pri presklených modelov je použité matné sklo o tl. 8 mm, ktoré tvoria konštrukčnú časť krídla.

Profil hrany
Profil hrany krídla „K“ – hranatý. Horná a obe bočné hrany sú oblepené okrajovou páskou rovnakej farby ako povrch dverí. V CPL HQ sú obe bočné hrany oblepené okrajovou páskou ABS o t. 1 mm v farbe povrchu krídla.

Povrchová úprava
Povrchová úprava krídla je tvorená fóliou Portadecor, Porta Mattdecor, alebo CPL HQ. Rám MDF je olepené v farbe krídla pre skupiny 1 a 2. Zasklievacie lišty (z MDF) pre skupiny 3 sú v rovnakej farbe ako povrch krídla.

Model
Jednokrídlové a dvojkrídlové vo všetkých vzoroch. Krídlo je možné vyhotoviť vo variante pre jednokrídlové posuvné dvere – bez závesov a polodrázky, v spodnej časti je vyfrézovaný žľab pre koľajnicu montovanú do podlahy (v príslušenstve zárubne), krídla skupiny 2 sú doplnené o kovové vodiace prvky.

Dostupné farby

Orech Verona 3 je dostupná len do vypredania zásob.

Fólie Portadecor
bielaseda euroinvestbuk bavariaceresnaorech verona 2orech verona 3orech bielenywengeorech

Fólie Portasynchro 3D
agat medovyagat striebornydub sarlatovydub tmavy

Portaperfect 3D
dub havanadub kaliforniadub malibu