Dvere z kolekcie MINIMAX sú atraktívnou ponukou pre klientov, ktoré sú prioritne orientovaný na cenu a nezľavujú zo štandardnej kvality našich produktov. Garantujeme dobrú kvalitu produktu s povrchovou úpravou Portadecor, ktorá je charakterizovaná vyššími úžitkovými vlastnosťami, ako predtým používaná HDF lakovaná doska (vyradená z ponuky Porta). Ako jediná firma v Poľsku, používame v bielychlakovaných dverách eukalyptovú dosku, ktorá je lakovaná vo dvoch vrstvách.

Konštrukcia krídla
Výplň je tvorená z voštiny alebo dutinkovej drevotriesky spevnenej vnútornou výstužou z preglejky (len za príplatok). Rám s výplňou je obojstranne opláštený HDF doskou.

Profil hrany
Profil hrany dverí „K“ – hranatý. Horná a obe bočné strany sú olepené okrajovou páskou rovnakej farby ako povrch dverí.

Povrchová úprava
Krídlo je pokryté ekonomickým vodným lakom novej generácie, alebo fóliou Portadecor. Zasklievacie lišty (z MDF) a rámčeky a rebríček (z PVC) sú v rovnakej farbe ako povrch krídla.

Model
Jednokrídlové a dvojkrídlové vo všetkých vzoroch. Krídlo je možné vyhotoviť vo variante pre jednokrídlové posuvné dvere – bez závesov a polodrážky, v spodnej časti je vyfrézovaný žľab pre koľajnicu montovanú na podlahy (v príslušenstve zárubne).

Dostupné farby

Akrylátová farva
Biela

Fólie Potradecor

buk bavariaceresna