Tieto dvere sú určené všade tam, kde sú dvere vystavené intenzívnemu používaniu, ako napr.: hotely, kancelárske budovy a priestory s vysokým pohybom ľudí, popr. interiéry s vysokým štandardom. Použitá ABS páska dodáva výrobku maximálnu odolnosť proti mechanickému poškodeniu hrany krídla. Krídlo vrátane zárubne je pokryté CPL HQ, čo dáva záruku na bezproblémové používanie výrobku počas viacerých rokov. (Long Life Product).

Konštrukcia krídla
Rám krídla je zhotovený z borovicových profilov, výplň krídla je tvorená u rady 1 voštinou alebo dutinkovou drevotrieskou spevnenou vnútornou výstužou z preglejky. Pre radu 5 a frézované dvere je výplň plná drevotrieska. Rám s výplňou je obojstranne opláštený HDF doskou.

Profil hrany
Obidve bočné hrany sú opatrené ABS hr.1mm páskou vo farbe krídla, ktorá je veľmi odolná proti mechanickému poškodeniu.

Povrchová úprava
Povrchovou úpravu dveří tvoří HQ CPL o tloušťce 0,2 mm, za příplatek je možná tloušťka 0,7 mm, ovšem jen u řady 1. Rámečky jsou vyrobeny z MDF v požadované barvě krídla.

Model
Jednokrídlové a dvojkrídlové vo všetkých vzoroch. Krídla je možné vyhotoviť vo variante pre posuvné dvere – bez závesov a polodrážky, v spodnej časti je vyfrézovaný žliabok pre vodiaci element montovaný do podlahy (v príslušenstve systému).

Dostupné farby

CPL HQ

bielabuk portadub milano 1dub milano 2dub milano 4dub milano 5mahagonorechorech bielenyorech modena 1orech modena 2seda euroinvest