Porta STYL to sú všestranné vlastnosti dekorácie pri zachovaní individuálneho štýlu interiéru.Zaujímavý efekt získame vďaka vzorom, ktoré spĺňajú vysoké nároky klientov.

Konštrukcia krídla
Pri vzorov 1, 2, 3, 4 tvorí výplň dverí voština alebo dutinková drevotrieska vsadená do lepeného dreveného ihličnatého dreva a zosilneného vnútorného rámu z preglejky. Pri vzore 5 tvorí výplň plná drevotrieska. Rám spolu s výplňou je opláštený HDF doskou.

Profil hrany
Profil hrany krídla „K“ – hranatý. Horná a obe bočné hrany sú olepené okrajovou páskou rovnakej farby ako povrch dverí. V CPL HQ sú obe bočné hrany olepené okrajovou páskou ABS o hrúbke 1 mm vo farbe povrchu krídla.

Povrchová úprava
Profil hrany krídla „K“ – hranatý. Horná a obe bočné hrany sú oblepené okrajovou páskou rovnakej farby ako povrch dverí. V CPL HQ sú obe bočné hrany oblepené okrajovou páskou ABS o t. 1 mm vo farbe povrchu krídla.

Model

  • Krídla presklené
  • Krídla s výplňou (obojstranne olepený panel o tl. 8 mm)

Jednokrídlové a dvojkrídlové vo všetkých vzoroch. Krídlo je možné vyhotoviť vo variante pre jednokrídlové posuvné dvere – bez závesov a polodrázky, v spodnej časti je vyfrézovaný žľab pre koľajnicu montovanú do podlahy (v príslušenstve zárubne).

Dostupné farby

Orech Verona 3 je dostupná len do vypredania zásob.

Fólie Portadecor

bielaseda euroinvestbuk bavariaceresnaorech verona 2orech verona 3orech bielenywengeorech

Fólie Portasynchro 3D

agat striebornyagat medovydub sarlatovydub tmavy

CPL HQ

bielabuk portadub milano 1dub milano 2dub milano 4dub milano 5mahagonorechorech modena 1orech modena 2orech bielenyseda euroinvest

Portaperfect 3D

dub havanadub kaliforniadub malibu